Instagram
Hotel Termal, Česká republika, Jižní Morava, 19.7.2018, Snídaně
Hotel Termal
Termín:
Načítám ... 19.7. – 26.7.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 0 nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:139400574
5 600 Kč (-0 %)

Kategorie hotelu: ***
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje Komfort (v hlavní budově nebo v dependanci cca 30-50 m od hotelu). Na všech pokojích je sprcha a WC, TV, telefon, lednička, trezor, terasa nebo balkon, ADSL a Wi-Fi internet zdarma, možnost přistýlky.
Poloha
V atraktivní oblasti Pálava, na břehu Horní (Mušovské) nádrže. Je vhodný pro rodinnou rekreaci, relaxační pobyty, rybaření, milovníky vína, turistiku a cykloturistiku.
Středisko
Mušov
Vybavení
Restaurace s výhledem na Pálavu a zříceninu hradu Děvičky, s moravskou i českou kuchyní (certifikát Czech specials), terasa s přímým vstupem na travnatou plochu pod restaurací, vinotéka, venkovní grill, dětské hřiště, hotelové Wellness centrum – venkovní bazén s minerální sirnatou vodou, která příznivě působí na pohybové ústrojí, srdce, gynekologické orgány i při regeneraci kůže. Finská sauna, relaxační místnost, úschovna kol (zdarma), půjčovna kol (za popl), Wi-Fi zdarma.
Stravování
Snídaně – formou bufetového stolu. Obědy i večeře lze zakoupit v místě
Koupání
Hotelový venkovní termální bazén (34 - 37°C) s celoročním provozem, přírodní koupaliště v kempu, Aqualand Moravia Pasohlávky
Informace
Parkování zdarma před hotelem. Dětem do 4 let je vstup do termálního bazénu a sauny zakázán.
Bus – výstup Pasohlávky-Aqualand Moravia, cca 150 m.
Bazén a sauna se slevou (úhrada na místě). U všech pobytů 10% sleva na vstupné do Aqualandu Moravia.
Pobyt s malým domácím zvířetem (pes, kočka, aj.) – pouze po předchozí dohodě s hotelem. Vzhledem ke špatným zkušenostem nepovolují střední a velké plemeno psa.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK