Instagram
Jak chutná Valašsko, Česká republika, 23.5.2018, Plná penze
Jak chutná Valašsko
Termín:
23.5. – 25.5.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Plná penze
Číslo zájezdu:140101622
4 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Co Vás čeká? Ubytování na ranči, prohlídka stájí, večerní zábava s cimbálovkou, degustace slivovice, exkurze v pivovaru, na kozí farmě, v čokoládovně, v Cyrilově pekařství, ve výrobě svíček, prohlídka Valašského muzea v přírodě, Muzea řeznictví, Jurkovičových památek a procházka na Pustevny...
Počet dní
JAK CHUTNÁ VALAŠSKO
1. den
odpoledne příjezd autobusem do Rožnova pod Radhoštěm, kde budeme přivítáni na Ranči Bučiska. Ubytujeme se a prohlédneme si ranč s překrásnými koňmi. Večer nás bude čekat degustace pravé Jelínkovy slivovice s přednáškou o historii, výborná večeře a tradiční večer s cimbálovkou.
2. den
po snídani složené pouze z místních produktů se vydáme objevovat chutě a krásy Valašska. Putování nás zavede nejdříve na Kozí farmu Zerlina, kde nás farmářka provede svým zeleným královstvím. Uvidíme dojení i vyhánění stáda na pastvu, ochutnáme kozí mléko i skvělé sýry. Po prohlídce farmy se vydáme na Pustevny a můžeme se projít k pohanské soše Radegasta (v případě nepříznivého počasí se vydáme do Valašského muzea v přírodě). Po poledni se přesuneme do Rožnovského pivovaru, kde nás přivítá sládek a zasvětí nás do tajů výroby místního piva (nejoceňovanější pivo ČR 2016 a 2017 mezi minipivovary) a samozřejmě také ochutnáme lahodný mok. Oběd bude nachystán v Málkově zážitkové restauraci přímo v prostorách pivovaru. Sladkou tečkou po obědě bude exkurze v čokoládovně s ochutnávkou zde ručně vyráběných čokolád a pralinek. K večeru se přesuneme zpět na Ranč, kde nás čeká opět skvělá večeře a nocleh. Zájemci mohou večer fakultativně navštívit Rožnovské pivní lázně nebo si užít jízdu na koních.
3. den
vyspaní a dobře nasnídaní se vydáme na návštěvu - exkurzi českého předního výrobce svíček prémiové kvality. Dalším bodem programu bude návštěva Muzea řeznictví ve Valašském Meziříčí, kde nás průvodce zasvětí do tajů pravé valašské zabijačky, prohlédneme si zároveň zajímavé exponáty, stroje, ochutnáme fantastické uzenářské výrobky společnosti MP Krásno, které zapijeme výborným místním pivem. Kdo by neochutnal pravé Valašské frgály, jako by nebyl na Valašsku - proto bude naší další zastávkou tradiční Cyrilovo pekařství, kde nás čekají zajímavé informace nejen o pečení frgálů, ale také jejich sladká ochutnávka ke kávě. Cestou zpět se vydáme na procházku k Jurkovičově rozhledně s nádherným výhledem na rožnovskou přírodu. Poté se přesuneme k Málkově restauraci, kde bude nachystána obědová svačinka. Tímto Valašský gastrotrip končí, rozloučíme se a vydáme se do svých domovů.
Poznámka
Doporučené kapesné: prakticky vše máte v ceně, kapesné pouze na nákup lahodných specialit domů, které ochutnáme během zájezdu, všechny výrobky budou pro Vás nachystány v den odjezdu čerstvé!!!
Cena zahrnuje
autokarovou dopravu po celou dobu zájezdu, 2 x ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením na Ranči Bučiska (nebo depandancích), 2 x snídani a večeři formou švédského stolu (veškeré potraviny, ze kterých jsou jídla připravována, pochází z produkce navštívených biofarem, místních chovatelů a pěstitelů), 2 x oběd ve vyhlášené Málkově zážitkové restauraci, večer s cimbálovou muzikou, všechny exkurze a ochutnávky místních dobrot uvedených v programu, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
fakultativní návštěvu Rožnovských pivních lázní, jízdu na koních
Poznámka k ceně
Nástupní místa: Ostrava (ŽS Svinov), letiště Mošnov, Příbor, Nový Jičín, Valašské MeziříčíDo nástupních míst Vám zajistíme cestu vlakem ČD za pouhých 100,- Kč za os./oba směry z celé Moravy nebo za 300,- Kč za os./oba směry z Čech!
Pořadatelem tohoto zájezdu je BON TON s.r.o., IČ 25390589.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK