Instagram
Silvestr na svahu v Kronplatzu, Itálie, 30.12.2017, -

Silvestr na svahu v Kronplatzu

Silvestr na svahu v Kronplatzu
LM
Termín:
30.12. – 1.1.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:127815503
1 390 Kč (-0 %)
Popis
Pojeďte s CK oslavit Silvestra na svahu! Připravili jsme pro Vás zájezd do největšího střediska Dolomit, a to do Kronplatzu. Celý den budete mít k dispozici pro lyžování či jiné zimní sportovní aktivity a večer oslavíte příchod nového roku v příjemné atmosféře tamějších barů, restaurací a ice ski shows.
Lyžařský areál Kronplatz je známý svými širokými sjezdovkami. Na samém vrcholu si dopřejete daleký rozhled na jedno z nejhezčích panoramat v Dolomitech. Horu si můžete sjet na všechny světové strany. Areál nabídce 119km sjezdovek, který je vhodný pro zdatnosti každého sportovního jedince. Modré sjezdovky, které zde tvoří většinu 44% plochy, Vám tak dopřejí pohodové sjíždění kopců s nezapomenutelnými pohledy. Dvojice černých sjezdovek Sylvester a Hernegg zaujme s převýšením 1300 m či pro dávku adrenalinu můžete zajet do Snowparku, který nabízí tratě pro úrovně začátečníka či pokročilého freestylového lyžaře či snowboarďáka. Areál nabízí také paraglaiding, sáňkařské dráhy – je jen na Vás, jakou aktivitu si zvolíte!
Program
1. den: odjezd z Prahy v pozdních nočních hodinách, cca 22:00 hod.
2. den: Příjezd k lyžařskému areálu okolo 7:30 hod. Budete mít tak celý den čas na lyžařské či jiné aktivity. Po uzavření lanovek se sejdeme u autobusu, kde se můžete občerstvit a uschovat lyžařské věci do autobusu. Od 18:00 se bude na svahu konat Fire & Ice Skishow. Pro oslavy zakončení roku doporučujeme návštěvu clubu Gassl, popřípadě od 22:00 se bude konat v centru města Valdaora di Mezzo silvestrovská párty s DJ.
3. den: Oslava příchodu nového roku do 2:00 hod., kdy je sraz u autobusu a odjezd do ČR. Návrat v odpoledních hodinách.
Cena zahrnuje
• Autobusovou přepravu
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě, 1 pár lyží nebo snowboard, 1 tašku na
boty
• Služby technického průvodce
Cena nezahrnuje
• Skipass (dospělí 55€, senioři 50€ nar. 1900-1952, junioři 39€ nar. 2002-2017)
• Sportovní (lyže) pojištění den bez storna 36,-Kč
• Sportovní (lyže) pojištění den se stornem zájezdu 39,-Kč
Nástup / Výstup
PRAHA – 22:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN - 22:45 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU)
ROKYCANY – 23:15 ČERPACÍ STANICE AGIP U PŘEVADĚČE OD DÁLNICE D5, ARBESOVA ULICE
PLZEŇ – 23:45 ZASTÁVKA MHD ČERNICE
ROZVADOV - 00:45 HOD SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL
Pořadatelem tohoto zájezdu je Vega Tour s.r.o., IČ 62917072.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK