Instagram
Dětské kluby

Dětské kluby – stále rozšiřující se fenomén moderních cestovních kanceláří. Pusťte na chvíli z hlavy starosti, jak během dovolené zabavit své děti. Většina velkých cestovních kanceláří nabízí ve vybraných hotelech dětské kluby, kde se o Vaše děti postarají kvalifikovaní animátoři.  

Čedok – Scooby Doo: 
U Čedoku se můžete těšit na Dětský klub Čedok Scooby-Doo. Na děti čeká malování, modelování, sportování či nejrůznější hry a soutěže.  
 
Fischer - Funtanazie:
Klubové hotely nabízí také CK Fischer. Zde můžete vybírat dětské kluby podle věku dětí či zaměření: Funtazie Klub, Baby Funtazie Klub, Funtazie Teenz Klub, Funtazie Sport Academy nebo Fun & Active.
EXIMtours – Mango Club:
Aktivity typu aerobik, šipky, vodní pólo, plážový volejbal, výroba loutek nebo indiánské a pirátské odpoledne můžete strávit v Mango Clubu cestovní kanceláře EXIMtours.
Blue Style – Croco Club:
Animace v češtině nabízí také Blue Style v hotelech s logem Blue Club nebo Croco Club.
 
Vítkovice Tours – Neptun klub:
 Chorvatsku se velké oblibě těší Neptun Klub cestovní kanceláře Vítkovice Tours.
   
Firo Tour - Firáček:
Ani FIROtour nezůstává pozadu a dětský klub Firáček nabízí pohybové a sportovní aktivity, soutěže, diskotéky, malování na tričko a tvoření všeho druhu.
 

V nabídce dětských klubů je z čeho vybírat, tak neváhejte, protože o hotely, které mají dětský klub, je mezi rodinami stále větší zájem.