Instagram
Vstupenky, Letenky a jízdenky, Regiojet Opava

Jako autorizovaný zástupce několika dopravních společností poskytujeme letenky na pravidelných linkách, charterové lety, mezinárodní autobusové jízdenky a vlakové jízdenky na Regiojet či Leo Express.

Letenky

Vybrat si můžete z nabídky nízkonákladových společností, jako jsou Ryanair (např. Ostrava - Londýn), Wizzair, EasyJet, Smartwings (nejširší nabídka charterových letů) nebo Jet2.com. Pro nezávaznou rezervaci použijte "on-line rezervaci letenek". Pro aktuální informace o charterových letech do dovolenkových destinací nás kontaktujte.

 

 

Autobusy

V naší nabídce jsou společnosti Regiojet (Student Agency), Tourbus nebo LEO Express. Dostat se tak můžete do celé Evropy nebo využít jen krátkých transferů na letiště.

 

Vlaky

Obě společnosti, jak Regiojet tak LEO Express stále rozšiřují cílové stanice na svých vlakových spojích. Užijte si jízdu a komfortní servis na palubách těchto společností. 

  

Vstupenky

Prodáváme vstupenky sítě Ticketportal a Ticketart. Udělejte si rezervaci v pohodlí domova a my Vám rádi na základě referenčního čísla vytiskneme vstupenky nebo přijďte a společně vybereme vstupenky na kulturní nebo sportovní akce (divadlo, muzikál, koncert, festival, show, sport, kino).

Rezervace Rezervace

 

Za tyto služby můžete platit v hotovosti. Platební karty nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

 

 

Kontakt:

Atlas zájezdů s.r.o.

Horní náměstí 3    (bývalé prostory CK Čedok Opava)

746 01 Opava

 

Tel.: 553 711 202, 605 138 723

E-mail: prodej@atlas-zajezdu.cz