Instagram
Plavby

Stále oblíbenější bývají plavby luxusní lodí například po Středomoří, Karibiku nebo Indickém oceánu. Výjimkou nejsou ani norské fjordy, Madeira, Maroko nebo Kanárské ostrovy.

Na palubě luxusních lodí vás čekají skvělé gastronomické zážitky, zábavné programy, hudební vystoupení. Pro děti jsou během plavby připraveny dětské koutky, pro sportovní nadšence vybavené fitness centra.

Zastávky v přístavech můžete využít k fakultativním výletům po okolí.

Největšími specialisty u nás je Eso Travel, Orbis Link, Riviera Tour nebo PT Tours.

Pokud máte rádi luxus, ale dáváte přednost komornější plavbě, pak využijte nabídku CK Vega Tour, která nabízí plavby luxusní jachtou nejen po Jadranu.

Velké luxusní lodě představují vlastně prázdninové resorty. Jsou zde restaurace, bary, taneční sály, kasina, divadla, diskotéky, obchody, galerie, kina, wellness centra a fitness centra, bazény, vířivky, sauny, masážní salóny. Některé lodě mají minigolf, golfové simulátory, lezeckou stěnu nebo dráhu pro bruslaře.

Lodní společnosti nezapomínají ani na děti. Ty mohou být ubytovány v jedné kajutě spolu s rodiči nebo je na některých lodí možné využít propojených kajut. Děti se na lodi mohou bavit v bazénu, na tobogánech nebo se účastnit animačních programů a sportovních aktivit.

 

A jak to funguje?

Ubytování volíte v několika kategoriích – vnitřní bez okna, vnější s oknem nebo balkónem. Vybrat si můžete i komfortní apartmá. Všechny kajuty bez rozdílu jsou vybaveny sociálním zařízením.

Stravování zahrnuje plnou penzi včetně gala večeří. Během dne je k dispozici hlavní restaurace či samoobslužná restaurace. Některé nápoje bývají zpravidla k dispozici během celého dne v nápojových automatech.

Během plavby využíváte zázemí celé lodi, relaxujete, sportujete, účastníte se divadelních představení, chodíte do kina, nakupujete nebo popíjíte kávu v baru. Díky lodním novinám, které jsou denně doručovány do schránky u vaší kajuty, o nich nepřijdete.

Čas, kdy loď kotví v přístavech, je určena především k absolvování některého z mnoha fakultativních výletů. Zkušení cestovatelé bez jazykových bariér si mohou výlet udělat sami. Důležité je vrátit se na loď včas.