Instagram
Slevy na zájezdy

V každém období roku na vás čekají zajímavé slevy na zájezdy a výhodné benefity. Vzhledem k množství a různorodosti se vám zde snažíme přiblížit výhody několika vybraných slev na zájezdy.

First Minute

sleva za včasný nákup, kterou cestovní kanceláře nabízejí již při zahájení prodeje zájezdů. Výše slevy First Minute je většinou odstupňována časově. Nejvyšší slevy bývají do konce listopadu a prosince, pak výše slevy klesá. Tyto slevy končí většinou v průběhu dubna. Slevy First Minute jsou vhodné pro klienty s náročnými požadavky, pro rodiny s dětmi a větší skupiny cestovatelů, kteří mají možnost většího výběru.

Last Minute

Sleva na poslední chvíli je cestovními kancelářemi vypisována již několik týdnů před zahájením zájezdu. Výše slevy má klesající tendenci s blížícím se odletem nebo odjezdem. Je to tak trochu adrenalinová záležitost čekat do poslední chvíle na dobrou cenu. Na last minute mohou čekat páry, jednotlivci nebo klienti, kteří nemají při výběru velké požadavky, nejsou limitováni termínem, a hlavní roli pro ně hraje cena.

Skipas zdarma

Skipas zdarma je nabízen vždy v balíčku společně s ubytováním ve vybraných hotelech, penzionech či apartmánech. 

Pokud jste věrní českým horám, pak využijte nabídku časopisu Snow, který v rámci speciálního projektu nabízí ve vybraných termínech a střediscích skipas zdarma.

 

Cestovní pojištění zdarma

Některé cestovní kanceláře nabízejí při zakoupení zájezdu v rámci včasných nákupů cestovní pojištění zdarma. Zde je potřeba zvážit okolnosti vaší cesty a dát pozor na výše limitů léčebných výloh, úrazového pojištění, pojištění zavazadel a možnosti připojištění storna zájezdu, které hraje důležitou roli v případě zrušení zájezdu ze zdravotních důvodů.

 

Parkování na letišti

Spolu s koupí zájezdu je možné zajistit i parkování na jednotlivých letištích v Praze, Brně, Ostravě, Vídni či polských Katowicích. V Praze je možné využít parkování přímo na letišti s pěší vzdáleností od terminálů nebo parkování v blízkosti letiště se službou dopravy k odletu i příletu. Brno nabízí parkování přímo na letišti, stejně jako Ostrava. Velmi výhodné je pak parkování na letišti v Katowicích, kde díky projektu Fly Silesia je pro vlastníky aut s českou nebo slovenskou SPZ zvýhodněná cena.